Projekt domu z ciemnym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Styl Nowoczesny, Styl Minimalistyczny
projekt domu z ciemnym akcentem (20)

Salon

(Projekt domu z ciemnym akcentem)

Salon jest otwartą przestrzenią z wysokim sufitem, który umożliwia zastosowanie nietuzinkowych lamp. Przy takiej powierzchni duży narożnik z szarego weluru pasuje idealnie. W wygodnym fotelu w kolorze zgaszonej zieleni można wygodnie usiąść i zrelaksować się przy kominku. Dopełnieniem całej kompozycji są czarne dodatki, które powodują, że wnętrze jest nowoczesne i niezwykle eleganckie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z ciemnym akcentem (6)

Kuchnia

(Projekt domu z ciemnym akcentem)

Kuchnia w pełnej zabudowie prezentuje się niezwykle gustownie. Marmur w połączeniu z frontami dodaje elegancji, a hokery równoważą proporcje bieli i czerni. Mimo otwartej przestrzeni, podłoga wydziela strefy we wnętrzu. Ukrycie sprzętów AGD w ciemnej zabudowie tworzy minimalistyczny efekt oraz dużą ilość miejsca blatu roboczego. Przełamaniem gładkich frontów są wiszące lampy nad wyspą, które w połączeniu z delikatnym oświetleniem funkcjonalnym komponują się bardzo efektownie.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

projekt domu z ciemnym akcentem (15)

Łazienka

(Projekt domu z ciemnym akcentem)

W łazience można również zauważyć element wspólny z pozostałą częścią domu. Ciemne fronty w połączeniu z geometrycznymi płytkami prezentują się nad wyraz luksusowo. Duże lustro aż do sufitu nawiązuje formą do zabudowy meblowej i optycznie powiększa przestrzeń. Jako akcent rozjaśniający wnętrze zaprojektowano białą szafkę pod umywalką. Podłużny grzejnik swoim kształtem dodaje charakteru do całej formy pomieszczenia. Na niesamowity odbiór wnętrza wpływa również duże okno na całą wysokość ściany. Dzięki takiej dawce światła dziennego wszystkie wzory są bardziej widoczne i tworzą spektakularny efekt.

Kliknij zdjęcie powyżej, aby powiększyć galerie zdjęć

CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Domu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.