Aranżacja otwartej kuchni

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Aranżacja otwartej kuchni24

Wyspa kuchenna

(Aranżacja otwartej kuchni)

Przedstawiamy Nasze propozycje na aranżacje kuchni o takim samym układzie, lecz innym wykończeniu. Stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń z indywidualnym charakterem. Czerń to motyw przewodni wnętrza, który dodaje kuchni eleganci i wyrazistości. Wyspa kuchenna to dodatkowy blat roboczy oraz miejsce spożycia posiłku. Szafki dolne wyspy kuchennej to cenne miejsce dodatkowego przechowywania. To również modna bryła stanowiąca ozdobę kuchni. Wolnostojący element idealnie wkomponowuje się w stylistykę kuchni. Podczas tworzenia projektu szczególną uwagę zwróciliśmy na odpowiednie oświetlenie miejsca gdzie przygotowywane są posiłki, mianowicie blatu roboczego, płyty kuchennej i zlewozmywaka. Wpuszczane w sufit oczka świetlne są umieszczone nad nimi i rozciągają się równomiernie na calej ich długości. Oryginalny design kuchni cieszy oko!
Aranżacja otwartej kuchni23

Płytki ścienne cegiełki

(Aranżacja otwartej kuchni)

Wyspę kuchenną, która stanowi umowną granicą między kuchnią a sąsiadującym pomieszczeniem widzimy tu w wydaniu drewnianego blatu. Meble w kolorze bieli to uniwersalne i bezpieczne rozwiązanie, które całkowicie zmieniło wygląd kuchni. Sprawia ona wrażenie przestronniejszej. Meble przede wszystkim zapewniają komfort użytkowania, ale również dodają kuchni lekkości. Pełen dostęp do naturalnego światła gwarantuje zamontowanie w oknie żaluzji. Ciekawy efekt aranżacyjny osiągnęliśmy dzięki umieszczeniu na ścianie białej cegły. Biel cegieł daje pomieszczeniu jasny i przejrzysty klimat.
Aranżacja otwartej kuchni28

Jasne drewno

(Aranżacja otwartej kuchni)

Kolejną odsłoną kuchni jest wnętrze wypełnione meblami z jasnego drewna. W projekcie postawiliśmy na uniwersalną kolorystykę. Meble kuchenne swoim klasycznym i eleganckim designem nie dominują, lecz pięknie dopełniają całości aranżacji. Za pomocą drewna ociepliliśmy wystrój, tworząc spokojne i harmonijne wnętrze. Płytki podłogowe świetnie korespondują z każdą z aranżacji. Wnętrza są gustowne, spójne, nie brakuje tu miejsca i światła, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.