Projekt kuchni z wyspą i jadalnią

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt kuchni (3)

Wyspa Kuchenna

(Projekt kuchni z wyspą i jadalnią)

Gdy mamy do czynienia z aranżacją kuchni w dużej otwartej przestrzeni, świetnym rozwiązaniem jest wyspa kuchenna. Pozwala ona na zgrabne wydzielenie strefy kuchennej od reszty pomieszczenia. Zapewnia ponadto dodatkowy blat roboczy, jak i przestrzeń do przechowywania, wykorzystując zagospodarowaną przestrzeń na wiele sposobów.
projekt kuchni (1)

Ciemna kolorystyka

(Projekt kuchni z wyspą i jadalnią)

Stworzona dla projektu paleta materiałów stawia na elegancką surowość w tradycyjnym wydaniu. Połączenie głębokiej zieleni zabudowy meblowej z bielą płytek ściennych nad blatem tworzy wyraźny elegancki kontrast. Dopełniająca je naturalna czerń marmuru dodaje kuchni wyrafinowania. Sprzęt AGD oraz armatura w metalowej odsłonie koreluje z szarością kamiennych płyt podłogowych. Ukazane zestawienie kolorystyczne nadają kuchni niestandardowej elegancji w tradycyjnym stylu.
projekt kuchni (2)

Jadalnia

(Projekt kuchni z wyspą i jadalnią)

Za sprawą umiejętnego wydzielonej strefy kuchennej tuż obok usytuowana została niezwykle przytulna jadalnia. Centralne umieszczenie części jadalnej, zapewniło komfort poruszania się po przestrzeni zarówno kuchennej jak i jadalnianej, tworząc niezwykle funkcjonalną i współgrającą aranżacje. Oświetlenie przestrzeni swoją nowoczesną formą przełamuje estetykę stylu tradycyjnego, wzbogacając przytulną domową przestrzeń o nutę elegancji.
Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Kuchni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.