Łazienka minimalistyczna

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Lazienka-minimalistyczna5

Oświetlenie

(Łazienka minimalistyczna)

Każda z czynność wykonywana w łazience, taka jak prysznic, makijaż, czy inne zabiegi pielęgnacyjne wymagają odpowiedniego oświetlenia. Podczas codziennych zabiegów higienicznych ważne jest równomierne oświetlenie wnętrza, co zapewnia oświetlenie główne – lampa sufitowa plafon. Nastrojowy półmrok podczas relaksujących kąpieli zapewni wodoodporna oprawa halogenowa wpuszczana w sufit. Zaś precyzję przy wykonywaniu makijażu lub goleniu się gwarantuje oświetlenie funkcyjne nad lustrem. W łazience znajduje się podwieszana miska WC, która dzięki temu że nie dotyka podłogi zwiększa optycznie jej przestrzeń oraz ułatwia utrzymanie czystości. Umywalka wpuszczona w blat estetycznie ukrywa elementy takie jak rury czy syfon. Szafka pod umywalką to dodatkowe miejsce do przechowywania.
Lazienka-minimalistyczna3

Prysznic połączony z wanną

(Łazienka minimalistyczna)

Trudny dylemat między wanną a prysznicem został rozwiązany! W łazience znajduje się wanna z parawanem nawannowym. Dzięki niemu w łatwy sposób można zamienić wannę w kabinę prysznicową, poprawiając jej właściwości wizualne. Ścianki parawanu zostały zamontowane na prostokątnej wannie. Oprócz funkcji użytkowej pełni też funkcję dekoracyjną. To wielofunkcyjne rozwiązanie daje ochronę przed rozchlapywaniem się wody na całą łazienkę. Rozwiązanie 2w1 oszczędza powierzchnię łazienki. Parawan nawannowy wykonany jest ze szkła hartowanego, które jest gwarancją bezpieczeństwa. Czas spędzony w łazience jest synonimem relaksu. Parawan jest idealnym kompromisem, który uszczęśliwi wszystkich domowników i pozwoli zaspokoić każdy łazienkowy kaprys.
Lazienka-minimalistyczna4

Styl minimalistyczny

(Łazienka minimalistyczna)

Minimalizm oznacza – mniej znaczy więcej! W łazience dominują kolory bieli oraz czerni. Chłodne odcienie optycznie powiększają przestrzeń. Wnętrze ujmuje prostotą i ładem, nie ma tu miejsca na przypadkowe elementy. Nie ma potrzeby wypełniania wolnych miejsc dodatkowymi ozdobami. Każdy przedmiot ma swoje przeznaczenie oraz konkretną funkcję. Uznaje się, że styl minimalistyczny dedykowany jest osobom dobrze zorganizowanym. We wnętrzu liczy się dbałość o szczegóły oraz jakość, a nie ilość. Proste szafki oraz spokojne barwy sprawiają, że przebywanie we wnętrzu doskonale koi zmysły. Każdy element łazienki został dobrany w taki sposób, aby stanowił jednolitą całość.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.