Łazienka z motywem roślinnym

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Lazienka z motywem roslinnym (3)

Umywalki nablatowe

(Łazienka z motywem roślinnym)

Dwie umywalki są niezwykle wygodnym rozwiązaniem w przypadku dużej łazienki. Prosty podział szafek wyznacza dwa stanowiska zachowując przy tym symetrię. Okrągłe lustra są zarówno atrakcyjnym jak i funkcjonalnym kontrastem do pionowo ułożonych płytek imitujących drewno. Minimalistyczna czarna lampa doświetla przestrzeń przy lustrze, co daje komfort użytkowania.
Lazienka z motywem roslinnym (2)

Prysznic

(Łazienka z motywem roślinnym)

Prysznic typu walk-in sprawdzi się świetnie w przypadku gdy lubimy minimalizm i eleganckie wnętrza. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie przestrzeni prysznica do pozostałej aranżacji. Wnęka na kosmetyki to zarówno praktyczne jak i dekoracyjne uzupełnienie całej aranżacji. Dzięki delikatnemu oświetleniu led można stworzyć wyjątkowy klimat wnętrza.
Lazienka z motywem roslinnym (1)

Przechowywanie

(Łazienka z motywem roślinnym)

Duży metraż pozwala na stworzenie eleganckiego miejsca do przechowywania. Zabudowa meblowa została ukryta w okolicy stelaża WC. Gładkie fronty wykonane z tego samego materiału co szafka pod umywalkę prezentują się bardzo minimalistycznie i elegancko. Płytki w kolorze delikatnej szarości nadają harmonii całej aranżacji.
Awatar (2)
Projektant
anna
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.