Łazienka z umywalką wolnostojącą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka z umywalka wolnostojaca (1)

Wanna przy ścianie

(Łazienka z umywalką wolnostojącą)

Mała łazienka może być stylowa i funkcjonalna, dzięki maksymalnemu wykorzystaniu niewielkiego metrażu. Zamontowanie wanny wolnostojącej w rogu pomieszczenia, przy ścianie pozwala zaoszczędzić trochę miejsca i dopasować ją do własnych potrzeb. Przyścienny model wanny nie zajmuje wiele miejsca. Strefa kąpielowa stanowi idealne miejsce do odpoczynku, nie zakłócając poruszania się po pomieszczeniu. Tak zaprojektowana łazienka jest komfortowa i niezwykle estetyczna. Wanna fantastycznie komponuje się z wystrojem pozostałej części pomieszczenia.
lazienka z umywalka wolnostojaca (2)

Pojemne szafki

(Łazienka z umywalką wolnostojącą)

W niewielkiej łazience bez problemu zmieściły się wszystkie niezbędne urządzenia. Każda wnęka i wolna przestrzeń została wykorzystana na zabudowę. Ścianka instalacyjna podwieszonego sedesu pełni funkcję wygodnej półki. Meble łazienkowe tworzą stylistyczną całość w zestawieniu z wykończeniem pomieszczenia. Pojemne szafki z pewnością pomieszczą wszelkie niezbędne akcesoria łazienkowe. Nowoczesne wnętrze w odcieniach bieli i szarości zostało ocieplone drewnianymi frontami. Cechuje je wyjątkowy design, zapewniający komfort użytkowania.
lazienka z umywalka wolnostojaca (4)

Jasne wnętrze

(Łazienka z umywalką wolnostojącą)

Łazienka utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Ściany i podłoga zostały obłożone jasnymi płytkami, a pozostałą powierzchnię ścian pomalowano na biało. Okno oraz modne lampy zapewniają dobre oświetlenie, uzupełniające aranżację i zwiększające wygodę korzystania. Duże lustro powiększa optycznie wnętrze, a kolor ramy kontrastuje ze ścianą. Wystój łazienki został wzbogacony o złote dodatki, dodające wnętrzu niebanalnego charakteru. Odpowiednio dobrane, złote detale przykuwają uwagę, a elegancka stylistyka ożywia wnętrze.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.