Łazienka z wanną wolnostojącą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Lazienka z wanna wolnostojąca (10)

Strefa kąpieli

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Wanna to miejsce odpoczynku, w którym można spędzić przyjemny wieczór na wiele sposobów. Aranżacja łazienki z wanną wolnostojącą zachwyca luksusem i zachęca do gorącej kąpieli i relaksu. Wanna umieszczona przy ścianie jest dobrze wyeksponowana, nie zabiera zbyt dużo miejsca i wygląda nowocześnie. Oświetlenie skupiające się na wannie pozwala w odpowiedni sposób zaakcentować strefę kąpieli i sprawić, że korzystanie z niej będzie przyjemnością. Wanna wolnostojąca dodaje łazience szyku i elegancji.
Lazienka z wanna wolnostojąca (5)

Duże lustra

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Lustro to element aranżacyjny, wpływający w znacznym stopniu na charakter całego pomieszczenia. Pełni nie tylko funkcję użytkową, ale także estetyczną. Okrągły kształt pozwala ująć lustro w różnorodne ramy, dopasowane do stylu łazienki. Użycie dwóch luster w aranżacji wnętrza to sposób na uzyskanie ciekawego efektu. Jasna kolorystyka zarówno ścian, jak i wanny czy umywalki oraz duże lustra powiększają optycznie wnętrze łazienki. Białe meble pod umywalką z drewnianym wykończeniem to niekonwencjonalne rozwiązanie. Wprowadzenie drewnianych akcentów do łazienki ociepla wnętrze.
Lazienka z wanna wolnostojąca (1)

Złote dodatki

(Łazienka z wanną wolnostojącą)

Złote dodatki nadają wnętrzu niepowtarzalnego, ponadczasowego charakteru. Dekoracje w złotym kolorze, umiejętnie zestawione z resztą pomieszczenia to gwarancja uzyskania wyjątkowego, wytwornego efektu. Dodatki aranżacyjne do łazienki w postaci baterii, uchwytów, ram i fragmentów oświetlenia stanowią element spinający charakter łazienki. Złote elementy ozdobne budują wyjątkowy klimat wnętrza i tworzą elegancką aranżację. Metaliczny połysk złotych dodatków idealnie komponuje się z neutralnymi barwami, tworząc wielowymiarową i szykowną przestrzeń.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.