Łazienka z wanną Castorama

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
lazienka-z-wanna-castorama (4)

Pralka w zabudowie

(Łazienka z wanną Castorama)

Projekt łazienki jest niezwykle funkcjonalnym oraz doskonale prezentującym się wnętrzem. W aranżacji postawiliśmy na pralkę w zabudowie meblowej. Pralka pod zabudowę posiada wiele zalet. Jedną z nich jest gwarancja spójności wizualnej w łazience. Z całą pewnością dużym plusem jest także fakt, iż kosz na pranie najczęściej trzymamy w łazience, więc brudne ubrania mamy bezpośrednio przy pralce. Ponadto w razie awarii pralki mamy do niej łatwy dostęp i nie martwimy się o zalaną podłogę, ponieważ w łazience znajdują się płytki. Blat może służyć do przechowywania np kosmetyków lub ręczników. Zatem umieszczenie pralki pod zabudowę w łazience niesie ze sobą wiele korzyści.
lazienka-z-wanna-castorama (16)

Wanna z parawanem nawannowym

(Łazienka z wanną Castorama)

Wanna z parawanem nawannowym to gwarancja dwojakiej funkcjonalności. Rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne ze względu na łatwe zagospodarowanie małej przestrzeni. To doskonały wybór dla osób niezdecydowanych, chcących czerpać korzyści zarówno z wanny jak i prysznica. Co więcej parawan godzi spór między domownikami preferującymi wannę bądź prysznic. Przemyślana budowa parawanu pozwala na otwieranie zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co sprawia, że łatwo utrzymać go w czystości. We wnętrzu mieszkańcy mogą pozwolić sobie na długi, odprężający relaks niczym w SPA, a także szybkie odświeżenie się w postaci krótkiej kąpieli pod prysznicem.
lazienka-z-wanna-castorama (17)

Imitacja drewna

(Łazienka z wanną Castorama)

Łazienka oprócz spełniania funkcji higienicznych jest zaaranżowana stylowo oraz efektownie. We wnętrzu pojawiły się płytki drewnopodobne. Pięknie imitują prawdziwe drewno, a zarazem są odporne na działanie wody oraz posiadają dużą wytrzymałość na uszkodzenia. Płytki świetnie współgrają z ogrzewaniem podłogowym, długo utrzymują ciepło w pomieszczeniu. W projekcie nie mogło zabraknąć wiszącej miski WC, która możliwia łatwe sprzątanie podłogi. Zabieg ten powoduje także, że łazienka optycznie wydaje się większa. Wybór odpowiedniej zabudowy meblowej do łazienki pozwala zaoszczędzić dodatkowe cenne miejsce we wnętrzu. Meble sięgają, aż po sam sufit – jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne. Daje dużo miejsca do przechowywania oraz ułatwia utrzymanie mebli w czystości- na ich górnej powierzchni nie gromadzi się kurz.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.