Skandynawska łazienka w czerni i drewnie

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
skandynawska-lazienka-w-czerni-i-drewnie (11)

Wanna zabudowana

(Skandynawska łazienka w czerni i drewnie)

Łazienka w stylu skandynawskim charakteryzuje się prostotą, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Nie może tu zabraknąć elementów kojarzących się z naturą! Dlatego nie należy obawiać się umieszczenia w łazience roślin. To piękny element ozdobny, a także pozytywnie wpływający na organizm człowieka. W łazience znajduje się zabudowana wanna oraz prysznic. Obecność obu elementów wyposażenia daje możliwość szybkiego umycia się lub długiej relaksującej kąpieli niczym w SPA. Jako, że w łazience musi panować wyższa temperatura niż w pozostałych pomieszczeniach nie mogło zabraknąć tu grzejników. Czarna armatura to był doskonały wybór! Niezwykle elegancko prezentuje się w łazience.
skandynawska-lazienka-w-czerni-i-drewnie (1)

Dwie umywalki w łazience

(Skandynawska łazienka w czerni i drewnie)

Prysznic z wanną w jednej łazience to dobry pomysł, gdy z łazienki korzysta więcej niż jedna osoba. Świetnym rozwiązaniem jest również umieszczenie we wnętrzu dwóch umywalek. Dzięki temu nie będzie potrzeby oczekiwania na zwolnienie łazienki – z powodzeniem może korzystać z niej w więcej niż jedna osoba. Wybraliśmy tu model umywalek nablatowych, dzięki, którym dodatkowo zaoszczędzamy miejsce w szafce pod nimi na przechowywanie chociażby kosmetyków, czy ręczników. Nad szafką pod umywalki znajduje się szerokie, niemalże na całą ścianę lustro, które optycznie powiększa oraz rozjaśnia wnętrze.
skandynawska-lazienka-w-czerni-i-drewnie (5)

Kolorystyka

(Skandynawska łazienka w czerni i drewnie)

Meble oraz podłoga w kolorze jasnego drewna nadają wnętrzu skandynawskiego charakteru. W tym projekcie dominuje czerń w zestawieniu z drewnem. Podwieszana miska WC poprzez brak kontaktu z podłogą ułatwia sprzątanie, ponieważ nie tworzy zbędnych zakamarków. Podłoga w łazience wydaje się znacznie większa. Zastosowanie ciemnych płytek wymagało dopasowania odpowiedniego oświetlenia we wnętrzu. Centralnym oświetleniem są tu rozmieszczone na właściwych odległościach reflektory. Nad lustrem wisi designerska lampa, która doświetla oraz nadaje klimat łazience. Wnętrze to odzwierciedlenie harmonii, która powstała dzięki prostocie, funkcjonalności oraz wykorzystaniu odpowiednich materiałów.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Łazienki

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.