Projekt salonu kosmetycznego

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Projekt salonu kosmetycznego 25

Urządzić salon kosmetyczny

(Projekt salonu kosmetycznego)

Salon kosmetyczny to miejsce relaksu i odprężenia. Klienci oczekują najwyższego poziomu usług, fachowości oraz profesjonalizmu. Gabinet kosmetyczny musi zachować równowagę miedzy dbałością o piękno zewnętrze i dobre samopoczucie. Komfort w ogromnej mierze zależny jest od wystroju. W tym projekcie zdecydowaliśmy się na nowoczesne i ergonomiczne rozwiązania. Salon świadczący różnego rodzaju usługi powinien być odpowiednio przygotowany. Dlatego w projekcie lokalu znajduje się w profesjonalne wyposażenie. Stolik na kółkach jest świetnym rozwiązaniem – zdecydowanie ułatwia pracę. Białe, długie zasłony doskonale dopełniają wygląd pomieszczenia oraz stanowią idealny dodatek dla każdego widoku z okna. Lampa w stylu glamour to nasza propozycja, która wyróżnia się pięknym blaskiem. Lampa posłuży nie tylko w roli funkcjonalnego oświetlenia, ale również da poczucie luksusu i dobrego smaku. Szczególnie ważna jest kolorystyka wnętrza, w tym projekcie utrzymana jest w stonowanych różach. Nowoczesny salon kosmetyczny
Projekt salonu kosmetycznego 24

Salon Urody

(Projekt salonu kosmetycznego)

We wnętrzu zastosowaliśmy biel, która rozświetla oraz optycznie je powiększa. Stanowi ona również doskonałe tło dla dekoracji na ścianie. Kolor ten symbolizuje czystość, harmonię, spokój oraz elegancję. Pięknie zaprojektowane skórzane krzesło o nowoczesnym zaokrąglonym kształcie zapewnia klientowi dodatkowy komfort podczas wizyty. Fotel do stylizacji stoi na obrotowej chromowanej podstawie z hydrauliczną regulacją wysokości. Meble wykonane są z wysokogatunkowych materiałów – świetnie wyglądają i odpowiednio zadbane posłużą przez lata. W aranżacji wnętrza użyliśmy lustra w srebrnej ramie jako praktycznej dekoracji. Lustro oprócz swych oczywistych funkcji praktycznych zdecydowanie powiększa optycznie przestrzeń. Jest to piękna dekoracja, według feng shui uwalnia dobrą energię. Jasna podłoga to kolejny element, który poszerza i rozświetla oraz ociepla przestrzeń.
Projekt salonu kosmetycznego 23

Projekt Gabinetu Kosmetycznego

(Projekt salonu kosmetycznego)

W salonie kosmetycznym umieściliśmy eleganckie ceramiczne płytki ścienne z motywem marmuru. Nowoczesna struktura ceramiczna jest łatwa do czyszczenia i higieniczna – zarówno praktyczna, jak i stylowa. Na ścianie znajduje się różowa tapeta z wzorem w jodełkę. Drewniana gablota ścienna to idealne miejsce do eksponowania produktów, można tam umieścić kosmetyki przeznaczone do sprzedaży. W projekcie nie mogło zabraknąć umywalki nablatowej z baterią. Meble stanowiące wyposażenie salonu mają gładką, nie wchłaniającą kurzu i wody powierzchnię, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków dezynfekcyjnych. Wnętrze salonu kosmetycznego to wizytówka gabinetu, przyciąga klientów i sprawia, że chętnie wracają. Dodatki podkreślają indywidualność salonu. Nasza aranżacja wnętrza gwarantuje klientom relaks, wyciszenie oraz zachowanie atmosfery intymności.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Lokalu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.