Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach)

Szary jest kolorem neutralnym i można go z powodzeniem stosować w różnych pomieszczeniach. Jest bezpiecznym i idealnym tłem dla mocniejszych kolorów. Szare wnętrze jest wyrafinowane i eleganckie, pasujące do wnętrz w różnym stylu, wspaniale podkreśla nowoczesny urok wnętrza. W projekcie szarość przełamana jest drewnem, które daje poczucie przytulności we wnętrzach. Kącik wypoczynkowy jest częścią otwartej przestrzeni. Tuż obok znajduje się część jadalniana, która łączy salon z kuchnią. Aneks kuchenny zaprojektowany został na kształt litery L. Jest to jedno z najbardziej optymalnych, a zarazem modnych rozwiązań. Taki układ najlepiej sprawdza się w przypadku wąskich i niewielkich wnętrz.

Łazienka

(Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach)

Neutralność projektu wynika z ponadczasowego połączenia bieli oraz drewna. Obecność niemalże wszechobecnej bieli w łazience zapewnia poczucie czystości i świeżości wnętrza. Biała łazienka z dodatkiem drewna jest nowoczesna i komfortowa. Wklejane szkło, które znajduje się nad umywalką, uwydatnia jasność i wzmaga poczucie przestronności wnętrza. W łazience umieszczono zabudowaną wannę, gdzie możemy dostrzec płytki o ciekawym kształcie i teksturze, które pojawiają się także na przeciwległej ścianie. Wanna wyposażona jest w parawan nawannowy, to sprawia, że możemy korzystać także z prysznica.

Home office

(Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach)

Odpowiednia organizacja miejsca pracy warunkuje efektywność realizowanych zadań. Każdy, kto pracuje w domu zdalnie, wie, jak ważna jest aranżacja domowego biura. Aby zapewnić odpowiednie warunki do pracy, projekt gabinetu musi być dokładnie przemyślany. W pokoju nie może zabraknąć biurka wraz z regulowanym krzesłem, najlepiej obrotowym. Model krzesła powinien zapewniać prawidłową postawę kręgosłupa – jego oparcie musi być odpowiednio wyprofilowane do pleców. Stonowane kolory zapewnią koncentrację i spokój. Pokój może pełnić także funkcję pokoju gościnnego – znajduje się tu rozkładane łóżko.

Wizualizacje
Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt mieszkania – szarość we wnętrzach

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=239 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Wall Art
tubadzin
tanie zlewozmywaki
Sklep baterie
selsey
parkiet.pl
Mirat
Media Expert
Mebel-partner
Leroy merlin
lazienkaplus
Lampy nowodvorski
Jysk
imperium lamp
Ikea
górna półka
gamvis
Fabryka form
desenio
Dekordia
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera