Aranżacja pokoju dziecięcego

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-pokoju-dzieciecego (10)

Łóżko domek

(Aranżacja pokoju dziecięcego)

Wielu rodziców zastanawia się jak urządzić pokój dziecięcy. Otóż przychodzimy z pomocą. Mamy nadzieję, że Nasz projekt pokoju dziecięcego nieco zainspiruje osoby, które nie mają pomysłu na aranżację. Warto na początku uświadomić sobie, iż pokój dziecka to nie tylko jego sypialnia, ale także miejsce nauki, zabawy oraz jego spotykania się z gośćmi. Podstawową funkcją jaką spełnia wnętrze jest oczywiście komfortowy sen. W tym przypadku postawiliśmy na łóżko typu domek. Jego rama przypomina dom. Dziecko dzięki barierkom jest nie tylko bezpieczne, ale doskonale czuje się na takiej konstrukcji łóżka. Dodatkowo łóżko oświetlone delikatnym światłem lampek cotton balls oraz lampki nocnej w kształcie królika znacznie łatwiej zasypia.
aranzacja-pokoju-dzieciecego (4)

Kolorystyka w pokoju

(Aranżacja pokoju dziecięcego)

Jako, że dzieci uwielbiają kolory w pokoju dziecięcym nie mogło zabraknąć akcentu kolorystycznego. Należy pamiętać o tym, że większość zabawek oraz innych akcesoriów dziecka jest zazwyczaj kolorowe. Dlatego też, by uniknąć przeładowania kolorami postawiliśmy na jedynie akcent kolorystyczny pojawiający się w dodatkach, takich jak: krzesło, dywanik, plakaty, czy poduszki. Bazą kolorystyczną jest biel ocieplona jasnym drewnem na podłodze. Zabieg ten został celowo zastosowany. Dlaczego? Ponieważ neutralna baza z łatwością pozwoli na przyszłą zmianę aranżacji pokoju, bowiem jasny jest fakt, iż dzieci szybko rosną, a ich upodobania równie szybko mogą się zmienić. Co innego będzie fascynowało przedszkolaka, a co innego nastolatka. Zastosowanie neutralnych kolorów jako tło to doskonała inwestycja i oszczędność pieniędzy.
aranzacja-pokoju-dzieciecego (14)

Strefa nauki

(Aranżacja pokoju dziecięcego)

Bez względu na to, czy dziecko jest w wieku przedszkolnym czy szkolnym, w pokoju obowiązkowo musi się znaleźć biurko. Regulowane krzesło to również zakup, który z całą pewnością posłuży na lata. Wysokość można dopasować do tej odpowiedniej. Pokrycie ściany farbą tablicowo-magnetyczną pozwoli dziecku na wyrażanie swojej twórczości, a także w późniejszym wieku zapisywanie istotnych notatek, czy myśli przewodnich – motta. Warto też wspomnieć o siedzisku przy oknie, które jest dodatkowym miejscem do przechowywania, a także doskonałym miejscem do relaksu, np. czytania ulubionej lektury. Wystrój pokoju jest doskonale przystosowany do spełnienia wszystkich dziecięcych potrzeb.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.