Pastelowy pokój dziewczynki IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pastelowy-pokoj-dziewczynki-ikea (1)

Oświetlenie w pokoju

(Pastelowy pokój dziewczynki IKEA)

Źródeł inspiracji podczas urządzania pokoju dla dziewczynki jest naprawdę wiele. Pokoje dziecięce są zwykle bardzo kolorowe. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby pokój „rósł razem z dzieckiem”, czyli był równie atrakcyjny i funkcjonalny przez co najmniej kilka następnych lat, to warto wybrać neutralną kolorystykę wnętrza i nadać mu niepowtarzalnych i wyrazistych cech. Tę rolę doskonale spełnią różne akcesoria, takie jak np. poduszki, dywaniki, czy koce. Niezwykle istotne w pokoju dziecięcym jest jego prawidłowe oświetlenie. Istotne jest tu nie tylko oświetlenie centralne, ale także doskonale przemyślane oświetlenie biurka czy strefy snu.
pastelowy-pokoj-dziewczynki-ikea (2)

Szeroki blat biurka

(Pastelowy pokój dziewczynki IKEA)

Blat biurka ciągnie się wzdłuż dwóch poprzecznych ścian. Duża ilość miejsca to gwarancja komfortowej nauki, czy tworzenia kreatywnych pac. Regulowane krzesło w pięknym pastelowym odcieniu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej dziewczynki. Obrotowe krzesło świetnie nadaje się zarówno dla dziewczynki jak i starszej nastolatki. Wspaniałą ozdobą pokoju są półki ścienne wiszące nad biurkiem. Mają one obecnie bardzo modny kształt heksagonów. W dalszej części pokoju znajdziemy regał na książki, a obok pojemną szafę na ubrania.
pastelowy-pokoj-dziewczynki-ikea (5)

Panele tapicerowane

(Pastelowy pokój dziewczynki IKEA)

Strefa snu to doskonałe miejsce dla prawdziwej księżniczki. Pudrowy róż idealnie komponuje się z pastelowym odcieniem niebieskiego. Wygodne łóżko wyposażone zostało w głębokie szuflady, które zmieszczą nawet te największą pościel. Zagłówek podnosi komfort wypoczynku w łóżku, a także zapewnia bezpieczeństwo przed uderzeniem głową w ścianę, co może się zdarzyć podczas zabawy. Łóżko ozdobione jest ciekawymi grafikami na ścianie, jednakże na tyle subtelnymi, aby nie rozproszyć koncentracji dziecka, np. podczas czytania w łóżku lub chociażby zasypiania. Wieczorem, gdy zgaśnie centralne światło w pokoju, dziecko nadal czuje się bezpieczne, dzięki lampkom typu cotton balls o delikatnym strumieniu światła. Pokój spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej dziewczynki!
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.