Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa nauki

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Pokój nastolatki ma za zadanie przede wszystkim spełniać jej potrzeby. Pokój nastolatki to jej prywatny azyl, dlatego ważne by czuła się w nim dobrze. Aby przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna wydzieliliśmy w pokoju strefy – miejsce do nauki oraz strefę umożliwiającą przechowywanie niezbędnych rzeczy. Biurko to komfortowe miejsce na odrabianie lekcji czy tworzenie kreatywnych prac. Blat biurka został przedłużony i styka się ze ścianą tuż przy oknie. W ten sposób wykreowaliśmy miejsce, gdzie nastolatka będzie mogła się upiększać – toaletkę. Każda – a w szczególności dorastająca – kobieta marzy o takiej przestrzeni. W pokoju dominuje biel z akcentem pudrowego różu pojawiającego się w dodatkach.
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (4)
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (3)

Huśtawka w pokoju

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Pokój nastolatki to także miejsce spotkań z przyjaciółmi. Dodatkowe miejsce do odpoczynku zyskaliśmy umieszczając w pokoju huśtawkę. Mebel prezentuje się doskonale i dopełnia całości wystroju – każdy znajomy będzie pod wrażeniem! Wnętrze jest jasne, sprawia wrażenie niezwykle uporządkowanego. W pokoju nie mogło zabraknąć właściwego oświetlenia. Lampka na biurku świetnie doświetla miejsce pracy dziecka. Oświetlenie główne stanowią tu lampy wiszące w kształcie kul. W miejscu snu znalazły się lampki typu cotton balls, które perfekcyjnie korespondują stylem z lampami wiszącymi. Wnętrze inspiruje i zachwyca oraz wspiera inwencję twórczą dziecka. Jesteśmy przekonani, że pokój spełni upodobania nastolatki.

Strefa snu

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Łóżko to istotny element pokoju dziecięcego. To tu najlepiej się odpoczywa, rozmawia, czy czyta ulubione książki. Łózko wyposażone jest w wysuwane szuflady, dzięki którym w łatwy i szybki sposób będzie można schować pościel. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż pod łóżkiem nie będą się zbierały małe przedmioty oraz kurz. Umieszczenie łóżka na antresoli pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wygląda zjawiskowo, a obszar pod łóżkiem to doskonała przestrzeń do relaksu. Na przeciwległej ścianie do okna znajduje się zabudowa meblowa. Biała szafa stanowi tło niczym biała ściana – rozwiązanie to nie pomniejszenia pokoju.
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (1)

Wizualizacje
Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki

Lp.Nazwa produktu
1Łóżko
2Biurko
3Toaletka
4Półka otwarta EKET
5Półka zamknięta EKET – biała
6Półka zamknięta EKET – drewniana
7Krzesło JULES
8Lampa biurkowa RIGGAD
9Lustro wiszące
10Fotel wiszący
11Półki na książki
12Lampa wisząca
13Wózek na zabawki 2x BELLAMY
14Uchwyt do szafy 4x
15Dywan
16Pufa HARLOW
17Farba do ścian – kolor biały
18Farba do ścian – kolor jasny róż
19Farba do ścian – kolor ciemny róż

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

Westwing now
tikkurila
Kolorowe kable
Ikea
Allegro
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp

Projekty z ostatnich tygodni

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Tradycyjne oświetlenie
Komplet wypoczynkowy w kształcie L
Stół rozkładany
Fotel wiszący

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera