Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (4)

Strefa nauki

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Pokój nastolatki ma za zadanie przede wszystkim spełniać jej potrzeby. Pokój nastolatki to jej prywatny azyl, dlatego ważne by czuła się w nim dobrze. Aby przestrzeń była jak najbardziej funkcjonalna wydzieliliśmy w pokoju strefy – miejsce do nauki oraz strefę umożliwiającą przechowywanie niezbędnych rzeczy. Biurko to komfortowe miejsce na odrabianie lekcji czy tworzenie kreatywnych prac. Blat biurka został przedłużony i styka się ze ścianą tuż przy oknie. W ten sposób wykreowaliśmy miejsce, gdzie nastolatka będzie mogła się upiększać – toaletkę. Każda – a w szczególności dorastająca – kobieta marzy o takiej przestrzeni. W pokoju dominuje biel z akcentem pudrowego różu pojawiającego się w dodatkach.
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (3)

Huśtawka w pokoju

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Pokój nastolatki to także miejsce spotkań z przyjaciółmi. Dodatkowe miejsce do odpoczynku zyskaliśmy umieszczając w pokoju huśtawkę. Mebel prezentuje się doskonale i dopełnia całości wystroju – każdy znajomy będzie pod wrażeniem! Wnętrze jest jasne, sprawia wrażenie niezwykle uporządkowanego. W pokoju nie mogło zabraknąć właściwego oświetlenia. Lampka na biurku świetnie doświetla miejsce pracy dziecka. Oświetlenie główne stanowią tu lampy wiszące w kształcie kul. W miejscu snu znalazły się lampki typu cotton balls, które perfekcyjnie korespondują stylem z lampami wiszącymi. Wnętrze inspiruje i zachwyca oraz wspiera inwencję twórczą dziecka. Jesteśmy przekonani, że pokój spełni upodobania nastolatki.
projekt-pokoju-mlodziezowego-dla-nastolatki (1)

Strefa snu

(Projekt pokoju młodzieżowego dla nastolatki)

Łóżko to istotny element pokoju dziecięcego. To tu najlepiej się odpoczywa, rozmawia, czy czyta ulubione książki. Łózko wyposażone jest w wysuwane szuflady, dzięki którym w łatwy i szybki sposób będzie można schować pościel. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż pod łóżkiem nie będą się zbierały małe przedmioty oraz kurz. Umieszczenie łóżka na antresoli pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wygląda zjawiskowo, a obszar pod łóżkiem to doskonała przestrzeń do relaksu. Na przeciwległej ścianie do okna znajduje się zabudowa meblowa. Biała szafa stanowi tło niczym biała ściana – rozwiązanie to nie pomniejszenia pokoju.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.