Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa odpoczynku

(Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem)

W dziecięcym pokoju bardzo ważną role odgrywa właściwie zaaranżowane miejsce do wypoczynku. Ustawione pod ścianą wygodne łóżko doskonale prezentuje się w otoczeniu praktycznych szafek służących do przechowywania ubrań i innych dziecięcych gadżetów. Śpiące tam dziecko dobrze jest zabezpieczyć przed przypadkowymi urazami dzięki umieszczeniu na ścienia specjalnych ochraniaczy. Jasny dywan na podłodze doskonale współgra z seledynowym odcieniem ścian.

Miejsce nauki i zabawy

(Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem)

Aranżując dziecięcy pokój, należy pomyśleć o zapewnieniu maluchowi odpowiedniej przestrzeni do nauki i zabawy. Przy wygodnym, funkcjonalnym biurku dziecko może spokojnie odrabiać lekcje oraz odrabiać książki. Zawieszone na ścianie półki doskonale nadają się do przechowywania podręczników i zeszytów szkolnych. Wrażenie przytulności pomieszczenia niewątpliwie zwiększy oklejenie ściany plakatami przedstawiającymi ulubione dziecięce motywy, np. rysunki różnych modeli samochodów.

Przechowywanie

(Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem)

W dziecięcym pokoju musi znajdować się odpowiednia ilość miejsca do zabawy. Dlatego nie można jej zagracać różnymi elementami wyposażenia meblowego. Kupując szafę do tego pomieszczenia, najlepiej zdecydować się na duży i przestronny model przeznaczony do zabudowy. W pokojach z seledynowym akcentem najlepiej prezentują się białe szafy z funkcjonalnymi drzwiami przesuwnymi. Tego typu modele idealnie nadają się do przechowywania różnych ubrań oraz innych przedmiotów codziennego użytku.

Wizualizacje
Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt pokoju dziecięcego z seledynowym akcentem

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera