Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Przechowywanie

(Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą)

Dla każdego mieszkańca, starszego czy młodszego, przestrzeń do przechowywania jest bardzo istotna. Z uwagi na to, w tym projekcie pokoju dziecięcego, szafy i zabudowa meblowa zaprojektowane zostały w celu ułatwienia organizacji wszystkich własności dziecka. Usytuowane niewysoko półki pozwolą na umieszczenie ulubionych skarbów w dogodnej odległości, a stolik o odpowiedniej wysokości zapewni wygodne użytkowanie. W kąciku do czytania ustawiony przy fotelu został stojak na książki, także zaprojektowany z myślą o dziecku.

Wyjątkowy kształt domku

(Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą)

Design łóżka w formie domku zastępuje standardowe rozwiązanie wyjątkowym dla dziecka prywatnym królestwem. Dzięki niemu łóżko stanie się atrakcyjnym miejscem zarówno do snu jak i dziennej zabawy. Tapicerowane miękkie oparcie zapewni dziecku komfort zarówno w dzień jak i noc.

Jasne materiały

(Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą)

Podłoga, rama łóżka jak i zabudowa półek wykonane zostały z naturalnego drewna w jasnym odcieniu. Dzięki temu przestrzeń zyskuje na cieple i przytulności, istotnymi dla pokoju dziecięcego. Śnieżna biel mebli wysokich szaf powierzchnia optycznie przestrzeń odbijając światło dzienne, stanowiąc zarazem idealne tło pod akcenty kolorystyczne w odcieniach fioletu, różu i błękitu.

Wizualizacje
Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Pokój dziewczynki łóżko zintegrowane z szafą

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera