Aranżacja pokoju dla dziewczynki

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt pokoju dzieciecego (1)

Przechowywanie

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Dla każdego mieszkańca, starszego czy młodszego, przestrzeń do przechowywania jest bardzo istotna. Z uwagi na to, w tym projekcie pokoju dziecięcego, szafy i zabudowa meblowa zaprojektowane zostały w celu ułatwienia organizacji wszystkich własności dziecka. Usytuowane niewysoko półki pozwolą na umieszczenie ulubionych skarbów w dogodnej odległości, a stolik o odpowiedniej wysokości zapewni wygodne użytkowanie. W kąciku do czytania ustawiony przy fotelu został stojak na książki, także zaprojektowany z myślą o dziecku.
projekt pokoju dzieciecego (2)

Wyjątkowy kształt domku

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Design łóżka w formie domku zastępuje standardowe rozwiązanie wyjątkowym dla dziecka prywatnym królestwem. Dzięki niemu łóżko stanie się atrakcyjnym miejscem zarówno do snu jak i dziennej zabawy. Tapicerowane miękkie oparcie zapewni dziecku komfort zarówno w dzień jak i noc.
projekt pokoju dzieciecego (5)

Jasne materiały

(Aranżacja pokoju dla dziewczynki)

Podłoga, rama łóżka jak i zabudowa półek wykonane zostały z naturalnego drewna w jasnym odcieniu. Dzięki temu przestrzeń zyskuje na cieple i przytulności, istotnymi dla pokoju dziecięcego. Śnieżna biel mebli wysokich szaf powierzchnia optycznie przestrzeń odbijając światło dzienne, stanowiąc zarazem idealne tło pod akcenty kolorystyczne w odcieniach fioletu, różu i błękitu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.