Pokój dla pięciolatka z kolorową tapetą

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Pokój dla pięciolatka (1)

Tapicerowane obicie

(Pokój dla pięciolatka z kolorową tapetą)

Rozwiązanie to zastosowane zostało ze względu na niezwykłą estetykę wraz z idącą za nią funkcjonalnością. Miękkie obicie zapewnia dziecku większy komfort podczas snu, a w ciągu dnia przeistacza miejsce do spania w dogodne miejsce siedzące, które zachęca do relaksu i wygodnej zabawy.
Pokój dla pięciolatka (5)

Długi blat

(Pokój dla pięciolatka z kolorową tapetą)

Niewielkie przestrzenie wymagają przemyślanego projektu zabudowy meblowej by zmaksymalizować powierzchnie użytkowe. Dzięki umiejscowieniu drewnianego blatu na całej długości ściany przyokiennej, pełni on funkcje nie tylko miejsca do nauki, ale i półki nocnej. To funkcjonalne rozwiązanie umożliwia również przechowywanie większych oraz mniejszych skarbów nie tylko na ale i pod blatem.
Pokój dla pięciolatka (2)

Przechowywanie

(Pokój dla pięciolatka z kolorową tapetą)

Projekt pokoju dziecięcego ukierunkowała przede wszystkim funkcjonalność. Zaprojektowana na wymiar zabudowa umożliwiła umiejscowienie przy tej samej ścianie łóżka, tworząc przytulny dla dziecka kącik. Design zapewnia użytkownikowi niezwykle dużą przestrzeń do przechowywania, podzieloną na strefy wraz z wysuwanymi głębokimi szufladami wpisanymi w design ramy łóżka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.