Pokój dziewczynki z fioletowym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj dziewczynki (2)

Łóżko domek

(Pokój dziewczynki z fioletowym akcentem)

Ten niestandardowy design ułatwi każdemu rodzicowi zachęcenie dziecka do snu we własnym łóżku. Wyjątkowy kształt domku okrytego moskitierą tworzy przytulną oazę, w której i dzienna zabawa będzie frajdą!
pokoj dziewczynki (5)

Jasne meble

(Pokój dziewczynki z fioletowym akcentem)

Białe meble to bezpieczny i bardzo klasyczny wybór dla każdej małej królewny. Biel łagodzi stres a jednocześnie pobudza do działania. Co więcej, świetnie odbija światło dzienne, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z intensywniejszymi barwami, takimi jak przy tym projekcie ciemny fiolet.
pokoj dziewczynki (3)

Przechowywanie

(Pokój dziewczynki z fioletowym akcentem)

Przestronna dwudrzwiowa szafa i wysoka komoda, pomieści wszystkie dziecięce skarby, a wydzielone półki i koszyki pozwolą na ich tematyczną segregację i ułatwią lekcję utrzymywania porządku we własnym królestwie.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.