Pokój dziecięcy z łóżkiem na antresoli

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-dzieciecy-z-lozkiem-na-antresoli (3)

Strefa snu

(Pokój dziecięcy z łóżkiem na antresoli)

Pokój dziecięcy ma za zadanie spełniać wiele funkcji – to miejsce zabawy, nauki a także odpoczynku. Ważne by strefa snu w pokoju dziecięcym sprzyjała relaksowi i wypoczynkowi. W projekcie pokoju proponujemy łóżko na antresoli. Łóżko jest bezpieczne dla dziecka, ponieważ posiada barierki oraz miękki zagłówek, który chroni przed uderzeniem w ścianę. Tapicerowane panele rozciągają się po całej ścianie. Antresola to funkcjonalne miejsce, dzięki któremu możemy zaoszczędzić dostępną powierzchnię. Na dole znajduje się siedzisko, gdzie dziecko może czytać książki lub po prostu spędzać czas z przyjaciółmi.
pokoj-dzieciecy-z-lozkiem-na-antresoli (7)

Ściana z półkami

(Pokój dziecięcy z łóżkiem na antresoli)

Dzieci lubią gromadzić pamiątki, zdjęcia oraz nagrody. Należy uwzględnić to podczas tworzenia projektu pokoju dziecięcego. Naszą propozycją są półki ścienne, gdzie dziecko może wyeksponować ulubione przedmioty lub ukryć pozostałe w pudełkach. W pokoju dziecka nie może zabraknąć biurka – to miejsce gdzie nie tylko odrabia lekcje, ale także realizuje swoje kreatywne pomysły i plany. Blat biurka rozjaśnia światło naturalne oraz światło znajdującej się na nim lampki. Istotne jest by wybrać krzesło regulowane, które będzie rosło razem z dzieckiem – pozwoli dostosować odpowiednią wysokość.
pokoj-dzieciecy-z-lozkiem-na-antresoli (1)

Kolorystyka w pokoju

(Pokój dziecięcy z łóżkiem na antresoli)

W aranżacji dominują biel oraz szarość, które przełamane są intensywniejszym akcentem kolorystycznym. W pokoju dużą rolę odgrywa barwa żółta. Kolor ożywia aranżację, co więcej barwa ta codziennie dodaje energii i wprawia w pozytywny humor. Doskonałym pomysłem jest umieszczenie w pokoju huśtawki, która sprawi radość nie tylko dziecku, ale również rodzicom. Elementem obowiązkowym w pokoju jest pojemna szafa. Zdecydowaliśmy się na szafę na wymiar, sięgającą sufitu. Rozwiązanie to niweluje konieczność sprzątania trudno dostępnych zakamarków. Na ścianie, gdzie znajduje się tapeta, wiszą grafiki z wesołymi postaciami, które sprawiają, że pokój jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla dziecka.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.