Pokój młodzieżowy dla dziewczyny z łóżkiem na antresoli

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
pokoj-mlodziezowy-dla-dziewczyny-z-lozkiem-na-antresoli (2)

Strefa nauki z toaletką

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny z łóżkiem na antresoli)

Przedstawiamy projekt pokoju dla dziewczynki, który może się okazać wspaniałą inspiracją dla projektu Twojego dziecka! Istotne jest by w pokoju dziecka pojawiły się wszystkie ważne sfery, mianowicie – snu, nauki oraz zabawy lub realizacji hobby. Miejscem do nauki, odrabiania lekcji lub realizacji kreatywnych zadań jest oczywiście biurko. W tym projekcie blat biurka został przedłużony, co umożliwiło wydzielenie dziewczęcej toaletki. Znajduje się tu komfortowe, regulowane krzesło, którego wysokość można indywidualnie dopasować do potrzeb dziecka. Szafka gdzie znajdują się książki to także tablica. Pomalowana została farbą magnetyczno-tablicową. Dzięki temu dziecko będzie mogło wyrażać się twórczo, czy tez umieszczać swoje notatki. Szafka oddziela toaletkę od miejsca do nauki.
pokoj-mlodziezowy-dla-dziewczyny-z-lozkiem-na-antresoli (6)

Łóżko na antresoli

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny z łóżkiem na antresoli)

Łóżko na antresoli pozwala doskonale wykorzystać dostępną przestrzeń w pokoju – znacznie ją zaoszczędza. Nie ulega wątpliwości fakt, iż łóżko na antresoli wygląda niezwykle efektownie! Pięknie urozmaica przestrzeń. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wygospodarowaliśmy dodatkowe miejsce. Pod łóżkiem znajduje się sofa, która jest idealnym miejscem relaksu, czy spędzania czasu wraz z przyjaciółmi. Dodatki w postaci naklejek ściennych oraz grafik uzupełniają całość aranżacji. W pokoju nie mogło zabraknąć odpowiedniego oświetlenia. Listwa LED oraz łańcuch lampek cotton balls są nie tylko piękną ozdobą oraz tworzą niesamowity klimat, ale również pełnią funkcje praktyczną – doświetlają pokój.
pokoj-mlodziezowy-dla-dziewczyny-z-lozkiem-na-antresoli (7)

Miejsce przechowywania

(Pokój młodzieżowy dla dziewczyny z łóżkiem na antresoli)

Kolejnym ważnym elementem w pokoju dziecka jest stworzenie miejsca do przechowywania ubrań. Na całej długości ściany znajduje się tu szafa. Częściowo posiada ona lustrzane fronty, co optycznie powiększa wnętrze dając trójwymiarowości. Dodatkowo, dziecko będzie mogło obejrzeć w lustrze całą swoją sylwetkę. W pokoju dominują jasne kolory. Bazą kolorystyczną jest tu biel, którą ociepla jasne drewno na podłodze. Pastelowe dodatki perfekcyjnie komponują się z całością. W tak zaaranżowanej przestrzeni każda dziewczynka będzie się czuła jak księżniczka. Doskonale zorganizowana przestrzeń z łatwością pozwoli utrzymać porządek w pokoju.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Pokoju Dziecięcego

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.