Projekt przedpokoju w domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-przedpokoju-w-domu (4)

Komfortowe siedzisko

(Projekt przedpokoju w domu)

Często niedocenianym, a jednak niezmiernie ważnym pomieszczeniem w każdym domu jest przedpokój. To miejsce, które stanowi wizytówkę każdego domu lub mieszkania. Wnętrze zapowiada gościom, czego mogą się spodziewać w dalszej części domu. Nieodzownym elementem wyposażenia przedpokoju jest komfortowe siedzisko. Często stanowi piękny element dekoracyjny wnętrza, jednak jego podstawową funkcją jest wygodna zmiana obuwia. W projekcie znajduje się pikowane siedzisko, które prezentuje się niezwykle elegancko. W tym przypadku siedzisko nie jest zabudowane – ruchomy element można przestawiać w zależności od potrzeb.
projekt-przedpokoju-w-domu (13)

Oświetlenie przedpokoju

(Projekt przedpokoju w domu)

Przedpokój to najczęściej miejsce gdzie nie mamy okien, tym samym brak tu naturalnego oświetlenia. Bez względu na porę dnia wnętrze musi być odpowiednio oświetlone. W projekcie postawiliśmy na szklane kinkiety ścienne. Punkty świetlne znajdują się nie w jednym, a w kilku miejscach – bezpośrednio przy wejściu, a także koło schodów. W centralnym miejscu w przedpokoju widzimy lampę sufitową, która wyglądem nawiązuje do kinkietów ściennych – są to szklane, białe kule. Dekorację wnętrza stanowią białe wieszaki, przypominające gałązki drzewa.
projekt-przedpokoju-w-domu (10)

Lustrzane fronty szafy

(Projekt przedpokoju w domu)

Całość aranżacji utrzymana jest w kolorach bieli, szarości oraz turkusu. Akcent kolorystyczny pojawia się na jednej ze ścian, widoczny jest także na ciekawej grafice tuż przy siedzisku. Przechodząc dalej możemy zauważyć tapetę w tychże kolorach z botanicznym motywem. Element, który niesamowicie powiększa optycznie wnętrze do lustrzane fronty szafy. Dodatkowo, światło odbija się w tafli lustra dzięki czemu fronty rozjaśniają całe pomieszczenie. Pojemna szafa sięga sufitu, co niweluje potrzebę sprzątania wysokich powierzchni oraz daje więcej miejsca do przechowywania. Aranżacja to doskonały przykład spójnego, pełnego ładu przedpokoju.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Przedpokoju

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.