Aranżacja salonu z jadalnią IKEA

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
aranzacja-salonu-z-jadalnia-ikea (1)

Komplet wypoczynkowy

(Aranżacja salonu z jadalnią IKEA)

Salon to szczególne miejsce w całym domu. To właśnie tu najczęściej spędzamy wolny czas wraz z rodziną i przyjaciółmi. Zatem istotne jest by był on nie tylko piękny, ale także wysoce funkcjonalny. Nasz propozycja wnętrza to połączenie salonu z częścią jadalnianą. Rozwiązanie to sprawia, że przestrzeń jest większa, ponieważ nie musimy jadalni oddzielać ścianą od reszty wnętrza. Kącik wypoczynkowy stanowi komfortowy narożnik z funkcją spania, przyozdobiony miękkimi i kolorowymi poduszkami. W towarzystwie kanapy znajduje się pufa oraz stolik kawowy o designerskiej, metalowej podstawie. Na ścianie nad narożnikiem widzimy ciekawe grafiki oraz lustro w oryginalnej ramie.
aranzacja-salonu-z-jadalnia-ikea (3)

Ściana TV

(Aranżacja salonu z jadalnią IKEA)

Ściana Tv to miejsce gdzie znajdują się takie meble jak witryna oraz podwieszana szafka RTV. Meble, które nie dotykają podłogi ułatwiają jej sprzątanie, a wnętrzu dodają optycznie wielkości. Witryna posiada szklane fronty, dzięki czemu widzimy co jest w środku mebla. Dodatkowym atutem witryny jest brak zbierania się kurzu, dzięki zamykanym drzwiczkom. Aranżacja zdominowana jest przez kolor biały, jednak w ciepłym odcieniu, wpadającym nieco w beż, co nie daje efektu sterylności i surowości. Co więcej drewno niweluje te poczucie, dodając pomieszczeniu przytulności i ciepła.
aranzacja-salonu-z-jadalnia-ikea (8)

Jadalnia

(Aranżacja salonu z jadalnią IKEA)

Czy jest coś piękniejszego niż wspólne posiłki w gronie rodziny i przyjaciół? Celebrowanie pysznych dań to wspaniały czas, który możemy dodatkowo umilić atrakcyjną aranżacją wnętrza. W naszym projekcie proponujemy rozkładany stół, który w razie potrzeby pomieści większą liczbę osób. Znajduje się on tuż przy oknie, co daje dobry dopływ światła naturalnego oraz ciekawe widoki na zewnątrz. Blat stołu jest doskonale oświetlony dzięki wiszącym lampom. Ich klosze nawiązują do wyglądu krzeseł, co tworzy spójną kompozycję. Aranżacja wnętrza zachęca do odpoczynku, jest ciepła i odpowiednia do relaksu w gronie rodziny.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.