Nowoczesny salon w domu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
nowoczesny-salon-w-domu (17)

Jadalnia w salonie

(Nowoczesny salon w domu)

W prezentowanym projekcie salonu na próżno szukać dysonansu. Harmonia wnętrza w dużej mierze bierze się z zachowanej konsekwentnie konwencji – te same materiały oraz podobne rozwiązania. Salon łączy w sobie dwie strefy – część jadalnianą oraz wypoczynku. Jadalnię stanowią krzesła oraz szeroki prostokątny stół. Nowoczesna stylistyka elementów wyposażenia stanowi doskonałe uzupełnienie przestrzeni jadalni. Tapicerowane krzesła posiadają wyprofilowane oparcia, co zapewnia komfortowe siedzenie. Nad stołem znajdują się lampy wiszące w kształcie czarnych kul, które dostarczają doskonałe oświetlenie, a tym samym uprzyjemniają spożywanie posiłków. Czarne elementy pojawiają się w całej aranżacji wnętrza – od nóżek krzeseł, stołu, po ramki i oświetlenie pomieszczenia.
nowoczesny-salon-w-domu (20)

Ściana TV

(Nowoczesny salon w domu)

Salon posiada duże okna co pozytywnie wpływa na efekt przestronnego wnętrza. Okna przystrojone są lekkimi zasłonami oraz zwiewnymi zasłonami, które nie przytłaczają aranżacji. Dominującym kolorem w salonie jest szarość i biel, jednak możemy dostrzec tu akcenty pudrowego różu oraz turkusu. Odcień koloru niebieskiego pojawia się na ścianie w postaci kwiecistej tapety. Naprzeciwko widzimy ścianę TV. Znajdują się na niej obecnie bardzo modne lamele, które ocieplają pomieszczenie. To niezwykła dekoracja z pewnością przyciągnie uwagę gości.
nowoczesny-salon-w-domu (8)

Narożnik z zagłówkiem

(Nowoczesny salon w domu)

We wnętrzu nie mogło zabraknąć wygodnej, szerokiej kanapy. Mebel znajduje się w rogu, aby zapewnić dobrą przestrzeń ruchu w pomieszczeniu. Meble wyposażony jest w zagłówki, które podnoszą komfort podczas odpoczynku w salonie. Kominek umiejscowiony został w centralnej części wnętrza, jego kształt dopasowany jest do układu pomieszczenia. W pomieszczeniu możemy dostrzec ścienną galerię zdjęć, która przywołuje na myśl piękne wspomnienia. Jesteśmy przekonani, że tak zaprojektowany salon przestrzenią atrakcyjną dla wszystkich domowników.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.