Projekt salonu z ciemnym akcentem

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt salonu (4)

Ścianka RTV

(Projekt salonu z ciemnym akcentem)

Jasne wnętrza z pewnością są ponadczasowe i nierzadko eleganckie. Ścianka medialna jest połączenie drewnianych paneli tworzących razem niezwykle dekoracyjny efekt. Szafka rtv wykonana z dwóch materiałów rewelacyjnie wpisuje się w całość będąc swego rodzaju dziełem sztuki.
projekt salonu (8)

Strefa wypoczynku

(Projekt salonu z ciemnym akcentem)

Wygodny narożnik w kolorze ecru był tak zwanym must have. Dzięki dużym oknom przestrzeń jest dobrze doświetlona. Z tego powodu zaprojektowano czarne dodatki, które świetnie równoważą całą aranżację, nadają elegancji, stylu ale są również mocnym akcentem projektu.
projekt salonu (5)

Jadalnia

(Projekt salonu z ciemnym akcentem)

W jadalni główną rolę odgrywa masywny stół o ciemnym kolorze. Minimalistyczny kształt lampy dobrze wpisuje się w całą kompozycję, a krzesła opierające się na srebrnym profilu dodają lekkości. Dopełnieniem aranżacji są abstrakcyjne obrazy, które pojawiają się we wnętrzu. Dekorują przestrzeń i dodają element luksusu.
Awatar (3)
Projektant
agnieszka
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.