Salon z akcentem cegły i betonu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineOlga Kitovamodel14_wariant z cegłą_po poprawkach 4.blend

Ścianka RTV

(Salon z akcentem cegły i betonu)

Ściana pokryta betonem strukturalnym to obecnie popularne rozwiązanie. W połączeniu z lamelami i czarnymi akcentami tworzy niezwykle efektowne wnętrze. Podwieszana szafka rtv przechodząca w zabudowę słupkową jest dopasowana kompozycyjnie do aranżacji ściany. Wygodny fotel w kolorze butelkowej zieleni ożywia przestrzeń, co powoduje że wnętrze jest niezwykle przytulne a zarazem nowoczesne.
Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineOlga Kitovamodel14_wariant z cegłą_po poprawkach 4.blend

Jadalnia

(Salon z akcentem cegły i betonu)

W jadalni zaprojektowano duży stół z krzesłami w kolorze sofy. Mocnym industrialnym akcentem są czarne lampy o bardzo surowej formie. Na głównej ścianie w jadalni zaprojektowano cegłę a jako uzupełnienie aranżacji czarno białe grafiki. Roślinność jest naturalnym akcentem, który nadaje domowego klimatu.
Blender:File:E:Praca 2020Projekty Wnętrz OnlineOlga Kitovamodel14_wariant z cegłą_po poprawkach 4.blend

Kuchnia

(Salon z akcentem cegły i betonu)

Zabudowa w kuchni jest utrzymana w jasnej kolorystyce. Kuchnia w kształcie litery L pozwala na funkcjonalne rozmieszczenie sprzętu w zabudowie. Wyspa umieszczona na środku umożliwia komfortowo przygotować posiłek nie tracąc kontaktu z domownikami.
Awatar (6)
Projektant
ewa
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.