Projekt salonu ze ściną z cegły

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Miejsce wypoczynku

(Projekt salonu ze ściną z cegły)

Salon to reprezentacyjne miejsce, a zarazem miejsce wypoczynku. Nie może zabraknąć w nim komfortowych kanap, foteli, a także stolików kawowych. W naszym projekcie salonu proponujemy dwie wygodne kanapy, które pomieszczą wiele osób. Dodatkowo posiadają one funkcje spania, dzięki czemu goście będą mogli zatrzymać się na noc. Niezbędne w każdym salonie są stoliki kawowe. Ten niepozorny mebel pięknie ozdabia wnętrze oraz jest praktyczny. Kanapy umieszczone zostały w pobliżu kominka, dzięki czemu można zrelaksować się przyglądając się ciepłym płomieniom w chłodne wieczory.

Jadalnia

(Projekt salonu ze ściną z cegły)

Praktycznym rozwiązaniem w salonie jest umieszczenie w nim stołu jadalnianego wraz z miękkimi krzesłami. Blat jest doskonale oświetlony dzięki lampie wiszącej z kilkoma punktami świetlnymi, które można dowolnie regulować. Ten zabieg jest nieodzowny by cieszyć się wspólnymi posiłkami na najwyższym poziomie. Aranżacja zdominowana jest przez wszechobecne jasne drewno, z którego wykonane są meble oraz podłoga w salonie. Szarości również są znaczącą barwą w aranżacji, natomiast turkus stanowi akcent kolorystyczny. Kolor ten pojawia się jako odcień poduszek, dywanu, a także fotela.

Ściana TV

(Projekt salonu ze ściną z cegły)

Cała aranżacja salonu jest niezwykle spójna. Na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że dzieje się tak za przyczyną drewna, jednak zawdzięczamy to także czarnym elementom we wnętrzu. Czarne akcenty przewijają się przez cały wystrój wnętrza, począwszy od nóżek krzeseł, stołu, oświetlenia, a kończąc na kominku. Z całą pewnością częścią salonu, która skupia na sobie najwięcej uwagi jest ściana TV. Dzieje się tak za przyczyną czerwonej cegły. Jest to płytka dekoracyjna, którą łatwo pielęgnować. Czerwona cegła dodaje aranżacji nieco industrialnego charakteru. Salon prezentuje się doskonale!

Wizualizacje
Projekt salonu ze ściną z cegły

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt salonu ze ściną z cegły

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

[table id=229 responsive="scroll" /]

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

tubadzin
quick-step
Polskie Lampy
Jysk
Ikea
Halmar
extra kominki
desenio
Castorama
BRW Black Red White
Agata Meble
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Oświetlenie główne tradycyjne
Terakota na podłodze
Funkcjonalne rozwiązania
Umywalka nablatowa
Specjalistyczne meble
Stonowane dodatki

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera