Funkcjonalny salon w stylu japandi

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Salon z sypialnią (5)

Strefa relaksu

(Funkcjonalny salon w stylu japandi)

Styl japandi charakteryzują proste formy, harmonia i kolory ziemi. Ścianka rtv posiada delikatną ozdobę w postaci lameli, które lekko przenikają się z telewizorem. Nieoczywisty kształt lampy dobrze komponuje się z całą aranżacją.
Salon z sypialnią (3)

Wydzielenie przestrzeni

(Funkcjonalny salon w stylu japandi)

Duża narożna sofa efektownie wpisuje się w cały design. Zestawienie drewnianego stolika i dywanu rozjaśnia wnętrze, a w połączeniu z meblami w kolorze naturalnego drewna tworzy spójną aranżację utrzymaną w duchu japandi.
Salon z sypialnią (11)

Sypialnia

(Funkcjonalny salon w stylu japandi)

Wydzielenie części sypialni za pomocą ścianki z lameli to zarówno estetyczne jak i funkcjonalne rozwiązanie. Przestrzeń utrzymana w jasnych ciepłych odcieniach beżu i drewna. Nad łóżkiem znajdują się dekoracyjne grafiki, nadające przytulnego klimatu.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Salonu

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.