Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Strefa wypoczynku

(Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany)

Zgodnie z założeniem klienta, w projekcie tego salonu zaaranżowana została strefa kina domowego. Nietuzinkowy kształt kanapy i jej duża powierzchnia, zapewnia użytkownikom wyjątkową wygodę i zachęca do relaksu. Dzięki aranżacji poszczególnych elementów kina domowego, strefa wypoczynku pełni zarazem funkcję niezwykle przytulnego kina domowego. Zastosowana kolorystyka w odcieni bieli i czerni wydziela subtelnie strefę wypoczynku od całości salonu, tworząc jednocześnie niezwykle spójną całość.

Domowa biblioteczka

(Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany)

Zaprojektowana strefa łączy w sobie więcej niż funkcję estetyczną. Zamykane półki zapewniają użytkownikom dodatkową powierzchnię do przechowywania mniejszych i większych własności, a półki otwarte stanowią idealne miejsce, na ekspozycję elementów dekoracyjnych. Ten niepowtarzalny design zabudowy meblowej nadaje pomieszczeniu niestandardowego charakteru oraz optymalizuje dostępną w salonie przestrzeń.

Oświetlenie

(Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany)

By wykorzystać w pełni potencjał projektowanej przestrzeni, wskazane jest zastosowanie 3 rodzajów oświetlenia- głównego, funkcjonalnego oraz dekoracyjnego. Żyrandol ponad stołem to nie tylko element dekoracyjny, ale główne źródło światła. Funkcjonalna lampa przy kanapie, umożliwi wygodną lekturę, a rozmieszczone na suficie punkty świetlne uzupełniają i eksponują funkcję nastrojową.

Wizualizacje
Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Salon z Jadalnią i zabudową całej ściany

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera