Projekt pokoju gościnnego

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-pokoju-goscinnego (3)

Rozkładana sofa

(Projekt pokoju gościnnego)

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. Wnętrze stanowi centrum życia rodzinnego. W jego centralnej części znajduje się wygodna kanapa wraz ze stolikami kawowymi. Rozkładana sofa sprawia, że salon może stać się miejscem snu gości. Szary fotel typu uszatek prezentuje się doskonale, ale przede wszystkim jest dodatkowym miejscem do siedzenia. Aranżacja salonu jest przede wszystkim miejscem w pełni funkcjonalnym. Podczas projektowania najistotniejsze były indywidualne potrzeby domowników. Aranżując pokój zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy dekoracji były odpowiednio zintegrowane ze sobą. Efekt spójności uzyskaliśmy dzięki dobraniu odpowiednich kolorów, faktur oraz kształtów.
projekt-pokoju-goscinnego (14)

Ściana TV

(Projekt pokoju gościnnego)

Naprzeciw kącika wypoczynkowego znajduje się ściana TV. Pod telewizorem zamontowana została podwieszana komoda RTV, która doskonale ukryje wszystkie niechciane przedmioty. Warto podkreślić, że podwieszana szafka RTV nie dotyka powierzchni podłogi, co optycznie zwiększa jej metraż. Drewniana podłoga idealnie odzwierciedla bliskość z naturą, dodaje wnętrzu przytulności i ciepła. Zdecydowanie, to co wyróżnia salon to jego kolorystyka. Połączenie głębokiego granatu z barwa żółtą to nietypowe połączenie, wyróżniające salon na tle innych aranżacji.
projekt-pokoju-goscinnego (11)

Sztukaterie na ścianie

(Projekt pokoju gościnnego)

Kolejnym elementem wyróżniającym wnętrze są sztukaterie ścienne, które posiadają walory dekoracyjne. W salonie znajdują się również stoliki kawowe. Niedoceniane przez wielu, jednak niezwykle potrzebne na co dzień! Odpowiedni dobór lamp zapewnia doświetlenie wszystkich obszarów pomieszczenia i tworzy niesamowity klimat wnętrza. Wzrok przyciąga lampa wisząca, która stanowi centralne oświetlenie wnętrza. Wystrój wnętrza jest praktyczny i reprezentacyjny. Mamy nadzieję, że projekt będzie Twoją inspiracją przy tworzeniu własnego wymarzonego pokoju gościnnego.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.