Projekt sypialni glamour

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
projekt-sypialni-glamour (13)

Toaletka w sypialni

(Projekt sypialni glamour)

Jaka jest sypialnia w stylu glamour? To zdecydowanie wnętrze, w którym odnajdziemy blask, stylowe kolory oraz eleganckie meble. Charakteryzującą cechą stylu glamour jest wszechobecny blask.W sypialni obecny jest lampach, czy połyskujących tkaninach. Sypialnia wyposażona jest w toaletkę. Składa się na nią komoda wraz z lustrem i krzesłem z kołatką. Tak zaaranżowany kącik to spełnienie marzeń wielu kobiet! Efekt wspaniałego kontrastu powoduje połączenie czerni z bielą. Czerń jest tłem dla białej toaletki. Komoda posiada dużą ilość szuflad, które pomieszczą naprawdę wiele! Jesteśmy pewni, że każda kobieta spędzając czas przy takiej toaletce poczuje się niczym gwiazda filmowa.
projekt-sypialni-glamour (19)

Doskonałe oświetlenie

(Projekt sypialni glamour)

Aby sypialnia była w pełni funkcjonalna oprócz pięknych dekoracji i wygodnych mebli ważne by była odpowiednio oświetlona. Wnętrze zostało właściwie doświetlone w poszczególnych strefach. Głównym oświetleniem pokoju jest designerski żyrandol wiszący w centralnej części napinanego sufitu. Tuż przy łóżku na stolikach nocnych znajdują się stylowe lampki nocne. Piękne kryształowe zdobienia doskonale oddają charakter stylu glamour. Gwarantują one doświetlenie podczas czytania ulubionej lektury oraz tworzą wyjątkowy klimat w sypialni. Na podłodze znajduje się drewno, które przełamuje surowość czerni i bieli. Zaś turkus obecny w dodatkach, takich jak poduszki, pled, czy nawet obraz, nadaje sypialni niepowtarzalny wygląd.
projekt-sypialni-glamour (6)

Zagłówek tapicerowany

(Projekt sypialni glamour)

Główną częścią sypialni jest oczywiście łóżko. Mebel został starannie dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkowników sypialni, między innymi jego długość czy twardość. Elementem we wnętrzu, od którego ciężko oderwać wzrok jest zdecydowanie zagłówek łóżka! Tapicerowany zagłówek rozciąga się na całą ścianę za łóżkiem. Co naprawdę robi duże wrażenie. Dodatkowo zwiększa komfort korzystania z łóżka, a także wycisza pokój. Tę samą funkcję, mianowicie tłumienia dźwięków pełni dywan. Świetnym rozwiązaniem jest wybór miękkiego, przyjemnego w dotyku dywanu, który umili poranne wstawanie. Słowo, które trafnie opisuje wnętrze to zdecydowanie elegancja. Piękne wnętrze zadowoli wymagających zwolenników stylu glamour.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.