Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:
Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu3

Botaniczna tapeta

(Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu)

Główną dekoracją sypialni jest tapeta z botanicznym wzorem. Piękna, nowoczesna tapeta o podwyższonej wytrzymałości świetnie będzie zdobić wnętrze przez lata. Łatwość jej kładzenia sprawia, że metamorfoza sypialni będzie szybka i prosta. Tapeta nadaje wnętrzu skandynawski akcent – nieodłączne połączenie z naturą. Wzór florystyczny idealnie pasuje do całej stylistyki pomieszczenia. Wszystkie elementy sypialni zostały starannie dobrane. Warto zwrócić tu uwagę na zabudowę meblową, która wiele pomieści. Meble formą oraz kolorem nie narzucają swojej obecności, lecz jedynie dopełniają całości i są tłem dla dekoracyjnych akcentów sypialni. We wnętrzu znajdują się lekkie i jasne zasłony, dzięki nim od razu jest widniej i milej.
Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu2

Domowa biblioteczka

(Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu)

Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczenie w sypialni kącika home office. Tworzy go odpowiednio szerokie biurko, wygodne krzesło obrotowe oraz komputer. To idealne miejsce do korzystania z komputera stacjonarnego. Mocnym punktem całego projektu jest domowa biblioteka. Właściwie wyeksponowane miejsce na książki zwiększa funkcjonalność wnętrza, ale również stanowi jego unikalną dekorację. Lekkości nadają regałowi jasne barwy w odcieniu koloru ścian sypialni. Czytanie książek to przede wszystkim jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wolnego czasu, zrelaksowanie się. Nie mogło być zatem lepszego miejsca na biblioteczkę domową, niż sypialnia, gdzie można wygodnie się rozsiąść na łóżku i oddać ulubionej lekturze.
Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu1

Oświtlenie sypialni

(Skandynawska sypialnia w odcieniach turkusu)

Sypialnia to miejsce relaksu i zdrowego snu. Oświetlenie powinno podkreślać przytulny charakter pomieszczenia. Rolę tę pełni oświetlenie główne – lampa sufitowa. Niezmiernie ważne w sypialni są lampki nocne. Designerskie lampki wyeksponowane zostały na stolikach nocnych. Dają one niezwykle przyjazne oraz miękkie światło, co sprawia, że nie męczą oczu, zapewniają przytulną, intymną atmosferę. Świetnym sposobem na oświetlenie sypialnianego wnętrza jest oprawa wpuszczana w sufit LED. Wygodne łóżko i materac zapewni możliwie najwyższy komfort snu, co przekłada się na zregenerowany organizm po przebudzeniu. Aranżacja sypialni jest funkcjonalna, a zarazem stylowa. W niej będzie można skutecznie odprężyć się i zapomnieć o codziennych problemach. Odpowiedni dobór kolorów pozytywnie wpłynie na nastrój i samopoczucie jej użytkowników.
CO NAS WYRÓŻNIA?
Cennik

Projekt Sypialni

Poznaj inne projekty z tej kategorii 

Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: PWO Paweł Sitkowski, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 1132126247, tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.