Wnętrze nowoczesnego domu

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Zagłówek łóżka

(Wnętrze nowoczesnego domu)

Sypialnia to miejsce sprzyjające relaksowi i regeneracji. Jest to azyl pozwalający wyciszyć się oraz nabrać energii po ciężkim dniu. W zaprojektowanej przez nas sypialni wzrok przykuwa zagłówek łóżka. Jest on wykonany z paneli tapicerowanych – panel jest sztywny, wytrzymały a zarazem lekki. Materiał, z którego są wykonane jest impregnowany specjalnymi środkami, dzięki którym łatwo je utrzymać w czystości. To rozwiązanie jest praktyczne, ale także stanowi świetny sposób na urozmaicenie aranżacji wnętrza. Sypialnia wypełnia barwa głębokiej czerni oraz drewna, które ociepla wystrój. Czerń nadaje wnętrzu elegancji, luksusu, sprzyja budowaniu atmosfery tajemniczości i zmysłowości. Obalamy mit, iż ciemne pokoje są smutne, ponure i nijakie!
Wnetrze-nowoczesnego-domu3
Wnetrze-nowoczesnego-domu8

Komfortowe łóżko

(Wnętrze nowoczesnego domu)

Wygodne łóżko zapewnia spokojny sen, poranki w dobrym humorze oraz wieczory wypełnione relaksem. W związku z tym, że w sypialni spędzamy większość czasu, meble, których tu używamy powinny być jak największej wartości użytkowej. Stoliki nocne stanowią tu wiszące szafki, urzekające swoim niepowtarzalnym stylem. Ten ten mały i niepozorny mebel łączy w sobie praktyczną i użytkową stronę z estetyką. Szafka przy łóżku to bardzo praktyczna, dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Można tu ustawić lampkę nocną, czy odłożyć telefon. Sypialnia ma w sobie niekwestionowany wdzięk.

Funkcyjna szafa

(Wnętrze nowoczesnego domu)

Sypialnia to także doskonałe miejsce na garderobę. Dzięki niej od razu po wstaniu z łózka można się ubrać zamiast biegać w piżamie po całym domu. Została zamontowana naprzeciwko łóżka i sięga sufitu. Szafa w sypialni pozwala utrzymać porządek, ale i ozdabia wnętrze. Pojemna szafa zapewnia ład i wygodę w mieszkaniu. To także ozdoba wnętrza, która w dużej mierze kształtuje jego ostateczny charakter, znacznie je ożywia. Klimatyczne obrazy w sypialni nadają wnętrzu charakteru i przytulności. Sypialnia to oazą spokoju oraz miejsce idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników.
Wnetrze-nowoczesnego-domu10

Wizualizacje
Wnętrze nowoczesnego domu

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Wnętrze nowoczesnego domu

Lp.Nazwa produktu
1ZABUDOWA MEBLOWA ŁÓŻKA (ŁÓŻKO,SZAFKI NOCNE,ZAGŁÓWEK)
2SZAFKA Z LUSTRZANYMI FRONTAMI
3PLAKAT 1 50X70CM
4PLAKAT 2 50X70CM
5RAMKA CZARNA FISBKO
6ZASŁONY IKEA MAJGULL SZARE
7DYWAN SHAGGY RABBIT JASNOSZARY 60 X 120 CM
8STOJAK NA DONICĘ DESIGN CIBELE 45CM CZARNY
9LAMPA WISZĄCA GALAXY MACODESIGN EMI CZARNA
10LAMPA WISZĄCA NAMELO PND-8332-250-CP
11GRZEJNIK DEKORACYJNY BLYSS FARINGDON 2 180 X 60 CM ANTRACYT
12PANELE PODŁOGOWE DĄB SPOKOJNY NATURALNY LAMINAT - IMPRESSIVE ULTRA / 39m²+15%=45m²
13FARBA TIKKURILA NCS S-8500 N/4m² - 0,9l
14FARBA MAGNAT CERAMIC BIAŁY 2,5 L

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

wonder
Paradyz
maxlight
Leroy merlin
Kaspa
Ikea
franke
dobra sztuka
Czerwona maszyna
Castorama
carpetsandmore
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on skype
Skype

inne projekty

W każdym tygodniu publikujemy nowe projekty.
Wróć do nas, aby skorzystać ze świeżych inspiracji

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera