PROJEKTOWANIE ŁAZIENKI ONLINE

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet lub zapoznaj się z informacją odnośnie aranżacji łazienki. 

Projekt Koncepcyjny

Rzut z góry

249 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Projekt Standard

Rzut z góry + wizualizacje

799 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Projekt Max

Rzut z góry + wizualizacje + Projekty techniczne + fotorealistyczne wizualizacje

1 299 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Projektując łazienkę powinniśmy zacząć od określenia potrzeb osób, które będą z niej korzystały. W początkowym etapie ważne jest, abyśmy odpowiedzieli sobie na kilka pytań:

Jaki metraż ma łazienka (czy jest duża czy mała)? Ile osób będzie korzystało z łazienki? Ile osób w tym samym czasie będzie korzystało z łazienki? Jakie są nawyki i przyzwyczajenia osób korzystających z projektowanej łazienki? Czy osoby korzystające z łazienki potrzebują jej specjalnego dostosowania?

Dzięki odpowiedziom na te pytania możemy ułatwić odpowiednie zaprojektowanie łazienki zgodnie z wymogami wszystkich domowników. Informacje te będą bardzo pomocne w doborze urządzeń sanitarnych, w ustaleniu sposobu i miejsca ich ustawienia, oraz w wyborze mebli łazienkowych.

W zależności od potrzeb możemy dostosować funkcjonalność danej łazienki. I tak w skrócie poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy łazienki, biorąc pod uwagę różne rozwiązania:

Łazienka z prysznicem to rozwiązanie praktyczne i ekonomiczne ze względu na zużycie wody oraz czas, jaki zajmuje kąpiel. Doskonale sprawdza się w małej łazience. Polecana przede wszystkim osobom prowadzącym szybki tryb życia, aktywnym i uprawiającym sport.

 

Łazienka z wanną to miejsce dla osób ceniących uniwersalne rozwiązania. Taką wersje w większości przypadków wybierają rodziny z małymi dziećmi, a także osoby lubiące zażywać długie kąpiele, wykorzystując czas na zabiegi pielęgnacyjne.

 

Łazienka z bidetem jest sprytnym rozwiązaniem na szybkie odświeżenie się. Szczególnie polecane osobom starszym oraz niepełnosprawnym ze względu na wygodną i bezpieczną możliwość utrzymania higieny osobistej.

 

Duży salon kąpielowy jest rozwiązaniem szczególnie stosowanym w willach i apartamentach, gdzie wykorzystanie dużej przestrzeni nie jest żadnym ograniczeniem. Stanowi swego rodzaju komfortowe i luksusowe domowe SPA.