Projekt domu 108 m2

(Poznaj realizacje projektu)

Założenia klienta:
Informacje:
Projekt:

Salon

(Projekt domu 108 m2)

Design salonu stawia na funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Dzięki zagospodarowaniu przestronnej przestrzeni w otwartym układzie, poruszanie się po salonie jest bardzo wygodne. Pozwoliło to również na oddzielenie strefy jadalnej od wypoczynkowej. Przestronna sofa o niestandardowej formie nadaje przestrzeni nowoczesnego klimatu, a szarość obicia koresponduje między strefami salonu. Podwieszane zabudowa usytuowana za strefą relaksu zapewnia niezwykle przestronne miejsce do przechowywania. Nowoczesne schody, metalowe produkty w industrialnej oprawie, zestawienie głębokiej czerni z jasnym odcieniem naturalnego drewna, elementy te składają się na wyjątkowo spójną nowoczesną aranżację.

Kuchnia

(Projekt domu 108 m2)

Nieprzerwany w projekcie domu styl nowoczesny pozwolił na stworzenie pomieszczeń powiązanych jednolitą estetyką. Za sprawą kontrastów design kuchni jest niezwykle wyrazisty. Biel w połysku i głębia matowej szarości to klasyczne połączenie, niosące za sobą prostotę i elegancję. Drewniany blat zapewnił idealne tło pod mocniejsze akcenty kolorystyczne, jak nowoczesne oświetlenie w głębokiej czerni.

Łazienka na parterze

(Projekt domu 108 m2)

Nowoczesność to motyw przewodni ukazanego projektu. Konsekwentne funkcjonalne rozwiązania i proste formy zastosowane zostały także w łazience. Niemal niewidoczna, wpisana w aranżacje zabudowa meblowa o śnieżnym odcieniu zapewnia miejsce do przechowywania. Kabina prysznicowa, za sprawą swej industrialnej formy dodaje łazience poczucia przestronności. Dobrana armatura w głębokiej czerni komplementuje nowoczesny styl stanowiąc w zestawieniu z wszechobecną w pomieszczeniu bielą wyrazisty kontrast.

Wizualizacje
Projekt domu 108 m2

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby zobaczyć galerie

Lista produktów
użytych w projekcie
Projekt domu 108 m2

Chcesz otrzymać listę produktów do tego projektu? Podaj swój adres mailowy. 

Producenci oraz dystrybutorzy produktów

No data was found
Podoba Ci się ten projekt?

Wyślij go jako wiadomość do bliskiej Ci osoby lub podziel się szerzej Twoją inspiracją:

Facebook
Email
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Telegram

inne projekty

Rzuć okiem jeszcze na projekty poniżej,
mogą Ci się spodobać

Jeśli chcesz zobaczyć więcej pełnych realizacji kliknij w przycisk poniżej 

error:
Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi.

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

100% BEZPŁATNY PORADNIK
UNIKNIJ 8 BŁĘDÓW (Video)
PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ!
(KAŻDY Z TYCH BŁĘDÓW MOŻE CIĘ SPORO KOSZTOWAĆ!)

Podając email zapisujesz się do newslettera