PROJEKTOWANIE SYPIALNI ONLINE

Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet lub zapoznaj się z informacją odnośnie projektowanie sypialni online.

Projekt Koncepcyjny

Rzut z góry

249 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Projekt Standard

Rzut z góry + wizualizacje

799 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Projekt Max

Rzut z góry + wizualizacje + Projekty techniczne + fotorealistyczne wizualizacje

1 299 zł

Cena za jedno pomieszczenie

Aranżację wnętrza sypialni warto rozpocząć od wyboru odpowiedniego dla nas łóżka. Jest to jeden z najważniejszych mebli, a trzeba pamiętać że średnio przesypiamy 1/3 życia więc ważne jest aby mieć komfortowe warunki. Sen uspokaja, odpręża i regeneruje organizm, dlatego nie bez znaczenia jest wygodne urządzenie sypialni. Poniżej prezentujemy na co jeszcze warto zwrócić uwagę projektując sypialnię.

Kolory ścian w aranżacji sypialni 

Kolor w sypialni jest najważniejszym elementem wystroju. Jeśli mamy małą sypialnię powinniśmy unikać ciemniejszych barw, które mogą pomniejszyć sypialnię, w tym wypadku najlepiej sprawdzą się pastele. Należy pamiętać, że poprzez odpowiednie dobranie kolorów i zastosowanie trików z kolorem ścian, można optycznie zmienić proporcje wnętrza, tak aby było bardziej kształtne.

Zintegrowanie przestrzeni salonu z jadalnią i przedpokojem

Klimatyczne i nastrojowe oświetlenie

W sypialni oprócz oświetlenia górnego, jest mnóstwo możliwości na zastosowanie klimatycznego oświetlenia. Rozproszone i delikatne światło dają kinkiety jest to alternatywa dla lampek nocnych przy łóżku. W większej sypialni można wykorzystać duże lampy stojące, lampy stołowe można ustawić na parapecie czy komodzie.

 

Przyjemne materiały wykończeniowe i dodatki 

Miękkie tkaniny i materiały sprawią, ze sypialnia stanie się przytulna i ciepła, dlatego warto zadbać o dodatki. Odpowiednie kolory, faktury pościeli, poduszek, narzut, zasłon czy rolet są nie tylko dekoracją, ale działają na nasze zmysły. Godne polecenia są obite przyjemnym materiałem wezgłowia do łózek, a obecnie równie modne staja się tkaninowe okładziny ścienne. Miły akcent w sypialni będą stanowić skóry owcze na podłodze lub miękkie i puszyste dywaniki typu shaggy.

W sypialni jeśli pozwalają na to warunki możemy umieścić atrapę kominkową nadając wnętrzu nutkę romantyzmu. Duże lustro w odpowiednim miejscu ma nie tylko zastosowanie dekoracyjne, ale również wizualnie powiększy pomieszczenie.

 

Sprytne rozwiązania

Często mamy dylemat jak urządzić małą sypialnię. Jest kilka trików dzięki, który możemy zaoszczędzić trochę przestrzeni. Jednym z tych elementów jest wykorzystanie wnęki na szafy w zabudowie. Są one dyskretne i nie rzucają się w oczy, a zazwyczaj dodatkowo są bardzo pojemne. Półki wbudowane w ściany to również dobre rozwiązanie dla małej przestrzeni. Wielofunkcyjne sprzęty tj. pufy pełniące rolę schowków czy stolików nocnych. Więcej przestrzeni w sypialni zachowamy jeśli stoliki z lampkami nocnymi zastąpimy kinkietami i wezgłowiem z ukrytymi półkami na książki, telefon, czy inne drobiazgi.