PROJEKTOWANIE WNĘTRZ BIAŁYSTOK

Architekt wnętrz Białystok

Białystok jest jednym z miejsc, w których nasza firma oferuje swoje usługi. Specjalizacją oraz pasją osób pracujących w naszej firmie jest Projektowanie Wnętrz Online. Zajmujemy się projektami przez internet, nie musisz więc składać nam wizyt osobiście, wszystkim zajmiemy się zdalnie. Jest to wygodna opcja dla klienta. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Białymstoku, czy w okolicach, na terenie całego województwa podlaskiego możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości projekt wnętrz. Usługa odbywa się zdalnie, co gwarantuje szybkość, oddanie projektu zgodnie z harmonogramem, a także niższe ceny niż w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku. Zapraszamy do współpracy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców. Nasza szeroka oferta obejmuje projektowanie mieszkań, domów czy lokali usługowych. 

Instrukacja-pomiaru-wnętrza-Projektowanie-Wnetrz-Bialystok

Inwentaryzacja wnętrz Białystok

W przypadku rynku pierwotnego, do rozpoczęcia współpracy zazwyczaj wystarczy dokumentacja od dewelopera. Dokładne warunki określamy po konsultacji dostarczonych materiałów. Naszych klientów prosimy także o wypełnienie ankiety preferencji i przesłanie inspiracji do projektu. Zdjęcia z inwestycji także są mile widziane, ponieważ niektóre elementy, takie jak np. kratka wentylacyjna, czy skrzynka z wyłącznikami instalacji elektrycznej mogą nie być zamieszczone na planach.

W przypadku inwestycji z rynku wtórnego, nie zawsze nowy właściciel dostaje dokładne plany inwestycji. Czasami również plany nie odzwierciedlają stanu faktycznego – na przykład pomieszczenie było od tamtego czasu remontowane i powiększone. Dlatego przy inwestycji z rynku wtórnego prosimy o sprawdzenie dokładnych wymiarów nieruchomości, a jeśli jest to konieczne, stworzenie prostej inwentaryzacji wnętrza. Jest to przyjemny proces, do którego stworzyliśmy dokładną instrukcję. Abyśmy mogli rozpocząć pracę projektową dla inwestycji z rynku wtórnego, wymagane jest dostarczenie: rzutu 2D z wymiarami technicznymi lub własnoręcznej inwentaryzacji, zdjęć wszystkich ścian oraz wymienionej wcześniej ankiety preferencji i inspiracji do projektu.

Projektant wnętrz Białystok
przez Internet (Video)

Projektowanie-Wnetrz-Bialystok
Odtwórz wideo

Projektanci wnętrz Białystok

Projektanci wnętrz w Białymstoku często mają wysokie stawki, nawet dochodzące do kilkuset złotych za m2! Można też znaleźć tańszych projektantów, oscylujących w granicach kilkudziesięciu złotych za m2. Dlatego powierzając misję zaprojektowania swojego wnętrza, warto przede wszystkim kierować się wykształceniem i doświadczeniem osoby przygotowującej projekt. Pomoże to uniknąć wielu rozczarowań. Trzeba także uważać na oszustów oferujących usługi, którzy po wpłaceniu zaliczki przestają odbierać telefony i nie realizują zlecenia. Nasza firma gwarantuje solidne i czasowe wykonanie projektu w atrakcyjnych cenach. U nas możesz zamówić projekt pomieszczenia z wizualizacjami już od 799 zł. Zobacz cennik za pomieszczenie!

W naszej firmie, stawki za projekt całego mieszkania, domu lub lokalu usługowego z wizualizacjami zaczynają się już od 60 zł za m2. Przejdź do cennika za m2.  

Architekci wnętrz Białystok

Jakie korzyści płyną ze skorzystania z usług naszej firmy? Przede wszystkim, w przypadku korzystania z usług projektanta na terenie Białegostoku terminy są długie. W przypadku Projektowania Wnętrz Online twoim projektem może zająć się wykwalifikowana osoba przebywająca na terenie całej Polski, co powoduje krótkie terminy i wysoką jakość. Oferujemy również atrakcyjniejsze ceny niż dobrzy projektanci zajmujący się usługami stacjonarnie, a jak najlepiej wykonany projekt i satysfakcja klienta są naszym najwyższym priorytetem.

Projekty wnętrz Białystok

Poniżej prezentujemy przykładowe projekty naszych wnętrz, kliknij dowolne pomieszczenie i się przekonaj jak wyglądają nasze prace. Projekty realizowane były zarówno na terenie Białegostoku, jak i innych miast.

Aranżacja wnętrz Białystok

Jeśli masz już pomysł na zaaranżowanie pomieszczenia, lecz chciałbyś skonsultować swoje pomysły z projektantem wnętrz, jest u nas taka możliwość! Wybierz konsultację z projektantem, a podczas godzinnej sesji Skype omówicie wszystkie elementy Twojego wnętrza. Dlaczego forma poprzez Skype? Wraz z projektantem będziecie mogli w efektywny sposób omówić wystrój, np. poprzez wysyłanie sobie linków do odpowiednich produktów pasujących do pomysłu na wnętrze. Konsultacja z projektantem wnętrz >>

Projektowanie wnętrz Białystok Cennik

Chciałbyś zaprojektować pojedyncze pomieszczenie?

Kliknij w link poniżej, a przejdziesz do cennika za pomieszczenie. W ramach projektu pomieszczenia możesz wykonać dowolny projekt od sypialni po kuchnie.

Projekt z wizualizacjami od 799 zł. Sprawdź >>

Chciałbyś zaprojektować całe mieszkanie, dom lub lokal usługowy? 

Kliknij w link poniżej, aby przejść do cennika za m2. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą zrealizować projekt całego lokalu.  

Projekt z wizualizacjami od 60 zł za m2. Sprawdź >>