Architekt wnętrz cena za metr

Cennik za m2 obowiązuje jedynie przy zamówieniu całej powierzchni inwestycji (mieszkania, domu, lokalu) 
Jeśli chcesz zaprojektować pojedyncze pomieszczenie przejdź do cennika za pomieszczenie >>
Spotkanie z inwentaryzacją wnętrza do projektu możliwe jest jedynie na terenie Warszawy i okolic. 

Projekt Koncepcyjny

Rzut z góry
20 zł Brutto cena za m2
 • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
 • Konsultacja (tel, mail) i wybór najlepszego ustawienia

Projekt Standard

Rzut z góry + wizualizacje 3d
60 zł Brutto cena za m2
 • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
 • Konsultacja (tel, mail) i wybór najlepszego ustawienia
 • Wizualizacja 3D wybranego projektu (+2 modyfikacje)
 • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie
 • Możliwość płatności w ratach - zapytaj o szczegóły

Projekt Max

Rzut z góry + wizualizacje 3d + projekty techniczne + kosztorys
85 zł Brutto cena za m2
 • Rzut 2d ustawienia wnętrza (3 propozycje)
 • Konsultacja (tel, mail) i wybór najlepszego ustawienia
 • Wizualizacja 3D wybranego projektu (+2 modyfikacje)
 • Lista elementów wyposażenia zaproponowanego w projekcie
 • Projekt wykonawczy rysunki techniczne układu płytek, podwieszanych sufitów, sieci elektrycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej oraz przyłączy
 • Kosztorys zawierający spis elementów, materiałów i orientacyjną rynkową cenę wykonania
 • Możliwość płatności w ratach - zapytaj o szczegóły

Spotkanie z inwentaryzacją wnętrza na terenie Warszawy i okolic 250 zł
* Proces realizacji całego mieszkania lub domu przebiega według standardów podanych przy pakietach na wybrane pomieszczenie oraz po indywidualnej konsultacji odnośnie terminów z Projektantem Wnętrz prowadzącym Projekt. Umowa na realizacje projektu dostępna jest po zapytaniu mailowym. 

Gwarancja Satysfakcji

Jesteś bliski podjęcia decyzji jednak nadal się wahasz?

U nas nic nie ryzykujesz. Gwarantujemy Satysfakcje!

Jeśli materiały, które otrzymasz nie spełnią Twoich oczekiwań od razu napisz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze za etap prac którego nie zaakceptujesz.

Pracę dzielimy na trzy etapy. Projekt Koncepcyjny, Projekt Standard, Projekt Max. W przypadku niezadowolenia z wykonanej części pracy zwrócimy Ci pieniądze za dany etap prac.

Gwarancja satysfakcji obowiązuje do 5 dni roboczych od otrzymania materiałów lub do chwili zgłoszenia przez klienta modyfikacji do otrzymanych materiałów.   

FORMULARZ ZAMÓWIENIA PROJEKTU

Poniżej znajduje się formularz, po wypełnieniu i wysłaniu poprosimy Cię o dokonanie płatności, a następnie rozpoczniemy pracę nad projektem. 

Administratorem danych osobowych jest firma: Projektowanie Ewa Sitkowska, Warszawa, ul. Wiązana 11, B1 04-765, NIP: 5432078388 tel. 690 660 321, biuro@projektowanie-wnetrz-online.pl. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu korespondencji, zawarcia i wykonania umowy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i związanych z tym prawach.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości). Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.